Søger kvinde med livmoder prolaps/nedsunken livmoder
|
Søger kvinde med livmoder prolaps/nedsunken livmoder
Oplyst information
| Postnummer: | 8000 |
| By: | Aarhus |
| Aldersgruppe: | 46-50 |
| Højde: | 184-189 |
| Øjenfarve: | Grønne |
| Hårfarve: | Mørkblond |
| Kropsbygning: | Atletisk |
| Pikstørrelse: | Stor |
| Ønsker kontakt med: | Kvinde |
| Ønskede aldersgrupper: | 18-20, 21-25, 26-34, 35-40, 41-45, 46-50, 51-55, 56-60, 60- |
| Ønskede kropsbygninger: | Spinkel, Petite, Normal, Atletisk, Trænet, Muskuløs, Pæne kurver, Kvindelige former, Kraftig, Meget overvægtig |
Søger kvinder med livmoder prolaps/nedsunken livmoder, dvs hvor livmoderen er helt fremskudt og hænger ud af fissen. Meget gerne kvinder der er 70+ og 130kg+, men alle er velkomne til at tage kontakt, uanset alder og vægt.
Jeg vil gerne slikke og sutte på din livmoder og stikke tungen dybt ind i din livmoder og slikke dig indvendigt, grundigt og længe og derefter vil jeg presse min store dunkende stive pik helt i bund til nosserne i din slask våde livmoder og kneppe din livmoder, imens jeg ælter dine store patter og sutter på dine lange stive brystvorter og fortsætter mens jeg bliver ved med at komme igen og igen, indtil min pik er tømt for hver en dråbe og din gennemkneppede livmoder hænger helt udspilet som en brugt sperm ballon, som du tømmer ned i munden på mig og jeg slubrer vellystent mens al spermen og livmoder safterne plasker ud af dig, hvorefter vi liderligt tungekysser i spermen, indtil du læner dig tilbage og med stor nydelse lader dit åbne røvhul glide nedover min store stive pik helt i bund til nosserne og rider mig analt, imens din sperm dryppende livmoder slasker lækkert ind mod min pik og underliv og vores tunger leger med spermen og livmoder safterne, som løber ned af mundvigene, indtil vi stønnende i orgasme og ekstase sluger det hele med stor nydelse og vellyst og jeg kommer i dit røvhul.
Lyder det som en fantasi du også godt kunne tænke dig at udleve? Og har du selv flere fantasier som du gerne vil udleve, så tag endelig kontakt og lad os udleve dem sammen.
Uforpligtende møder og altid fuld diskretion.
Kontakt sms: 31 70 35 30
Udveksler gerne billeder ved henvendelse, dog uden ansigt, af hensyn til førnævnte “fuld diskretion” og foreslår derfor i første omgang et uforpligtende møde, hvorefter der kan træffes en beslutning om et, eller flere møder.
Lignende annoncer og noveller
Vurderinger




(ingen stemmer)Kort og rute
Om annoncøren
Viking4yourpleasure
Medlem siden: 7. juli 2025Fremhævede annoncer
Del annoncen
Populære annoncer
- Få Suttet din UNGE pik NU? (5387 visninger)
- Moden daddy søger UNG fuck boy (4777 visninger)
- Søger moden mand (3241 visninger)
- Daddy søger UNG sexdreng (2793 visninger)
- Suttedrenge søges (2225 visninger)
- Super Fræk Telefon6+sms’er (2023 visninger)
- Vil gerne sutte og tømme (2003 visninger)
- Fræk sex-eventyr tilbydes kvinder (1874 visninger)
- Vil du tage mig i røven? (1849 visninger)
- Hjælp til min mand (1835 visninger)

Kommentarer